Search
Close this search box.

Par Art of Tea

Pirms vairākiem gadiem mums radās vēlēšanās iegādāties tādu tēju klāstu, kas sevī ietvertu plašu garšu gammu. Mūs pārsteidza tas, ka Latvijas tirgū neatradām nevienu atbilstošas kvalitātes tēju. Sajūtot labas kvalitātes tēju trūkumu, nolēmām to novērst. Tajā brīdī radās ideja attīstīt savu tējas zīmolu ar bagatīgu un gardu tēju klāstu. Priekš mums tēja simbolizē kopā būšanu un vienotību.

Mūsu ģimenes mīlestība pret tēju ir izauklējusi eskluzīvu izmeklētas tējas zīmolu ART OF TEA, ar kuru vēlamies dalīties. Mūsu mērķis ir ne tikai sniegt labāko tēju, kāda ir pieejama, mūsu draugiem un kaimiņiem, bet kļūt par atpazīstamu un augsti novērtētu tējas zīmolu arī citur.  Uzcienājiet kādu ar lieliski pagatavotu tējas tasi arī Jūs!

Mēs vēlamies iepazīstinām Jūs ar mūsu ģimenes un visas pasaules tējas dzeršanas tradīcijām, kas veido baudpilnus brīžus kopā ar mīļajiem vai vienatnē. Dalīties ar jums – tuviniekiem, draugiem, kaimiņiem, visiem latviešiem un ne tikai, radot izcilas kvalitātes tēju , ir mūsu uzņēmuma mērķis. Dod un tu saņemsi, tāds ir mūsu moto. Mēs plānojam izplatīt ART OF TEA tējas baudījumu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un ne tikai. Jums ir iespēja būt daļai no ART OF TEA ceļojuma!

ART OF TEA rūpējas par vienlīdz labi gan par sevi, gan klientiem, jo klientiem piedāvātās tējas esam izmeklējuši un patiesi iecienījuši. Tādējādi mūsu kvalitāte, izskats un cenas ir vislabākajā līmenī. Gan mēs, gan mūsu gaume attīstās katru dienu. Mums ir paveicies izmeklēt visu laiku labākās tējas, ko esam pārbaudījuši. Tieši tas veido mūsu zīmolu ART OF TEA – pieredze, rūpes un nemainīga kvalitāte.

Mūsu mērķis bija izveidot unikālu produktu līniju, kas garšo pazīstami un mājīgi, taču bagātīgi. Mēs uzskatām, ka tējas radīšanas un baudīšanas process ir māksla. Mūsu ciešā saikne ar mākslu iedvesmoja radīt zīmolu, ko veido visas krāsas. ART OF TEA veido vairākas tējas līnijas, kas iedalītas pēc krāsām, katrai simbolizējot ne tikai tējas īpašības, bet arī mūsu mīlestību pret mākslu. Mūsu tējas klāsts ir vērsts uz iedvesmu un jauniem sasniegumiem. Mēs ceram iedvesmot arī jūs.

Katrs no mums ir daudz pieredzējis, un tēja vienmēr ir tas, kas palīdz uzturēt možumu un dzīvesprieku. Tējas, kuras mēs piedāvājam, var palīdzēt atgriezties atmiņās, nomierināt vai vienkārši uzmundrināt. Jūs izjutīsiet bagātīgu garšu baudījumu, kas rodas no dabīgajām un kvalitatīvajām sastāvdaļām. Daba sniedz mums it visu, kas nepieciešams, un ART OF TEA tējas sastāv no labākajām pasaules dabas veltēm, radot tēju, kas sniedz baudījumu jebkurai gaumei. ART OF TEA tēja ir dzēriens ar stāstu, kas sākas tālās un tuvās zemēs, kur tiek ievākta tējas raža. Šis stāsts turpinās ar Jums, radot svētkus ik reizi sajūtot tējas garšu.

Ideja

ART OF TEA izsmalcinātu un retu tēju piegādātājs Latvijā.
Balstoties uz tējas izcelsmes valstu tradīcijām un zināšanām, mūsu aizraušanās ir veicināt atzinību par tējas skaistumu un baudīšanu.

Mūsu rūpes

Mēs augstu vērtējam tējas tradīcijas. Tēja ir dzēriens, kuru dzer visā pasaulē, tā mūs apvieno un arī parāda, cik ļoti mēs esam atšķirīgi. Mēs vēlamies dalīties ar mūsu tējām un iedvesmot ikvienu.

Mūsu piedāvājums

Tēja

Katra tējas lapa, zieds vai auglis ir novākts pareizajā laikā un rūpīgi sagatavots, lai sniegtu visaugstāko tējas baudījumu. ART OF TEA kolekcijā ir vairāk kā 60 izmeklētas tējas šķirnes, kas rūpīgi izvēlētas starp pasaulē augstāk novērtētākajām tējām.

 

Suvenīri

Izsmalcināts vācu porcelāns ar iemīļotu mākslinieku darbu reprodukcijām priecē ikvienu mākslas pasaules cienītāju.

Dāvanas

Tēja ir brīnišķīga dāvana ikvienam vai vienkārši sevis lutināšanai. Tā patīkami pārsteidz un iepriecina ikvienu.
Lielisks saturs un skaists iesaiņojums.

KONTAKTI

Pierakstīties jaunumiem

SAŅEM SPECIĀLOS PIEDĀVĀJUMUS UN 10% ATLAIDI PIRMAJĀ PASŪTĪJUMĀ!