Search
Close this search box.
Papildiniet savu ēdienkarti ar mūsu tēju.
ART OF TEA HORECA

Kļūsti par ART OF TEA klientu

ART OF TEA piedāvātās tējas ir izsmalcināts roku darbs, kas paredzēts garšas, kvalitātes un sajūtu baudītājiem. ART OF TEA kolekcijā ir vairāk kā 60 izmeklētas tēju šķirnes, kas rūpīgi izvēlētas starp pasaulē augstāk novērtētākajām tējām. Papildiniet savu piedāvājumu ar klasiskām vai eksotiskām garšām, ko esam sagatavojuši jums, vai arī izveidojiet savu tēju izlasi pats. (klasiskais sets, eksotiskais sets, saliec pats)
Minimālā pasūtījuma summa tikai 75 euro. Iegādājies 6 tējas un 2 saņem BEZ MAKSAS!

Proudly Serving

Tējas Programmas Piedāvājumi

WABI-SABI
C'EST LA VIE
LA DOLCE VITA

Mēs varam piedāvāt visplašāko dabīgo tēju izlasi

Mūsu kolekciju veido vairāk ka 60 tējas veidi, kas ir rūpīgi izmeklēti no pasaulē atzītākajām tējas šķirnēm. Internetveikalā piedāvājam 35 dažādus tēju veidus, ar ko Jūs varat papildināt savu sniegto pakalpojumu klāstu – Pieejamo tēju saraksts tiek regulāri papildināts. Piedāvājam dāvanu komplektus un personalizētus aksesuārus Jūsu biznesam!
HORECA

Sazinieties ar mums lai iepazītu tējas pasauli vēl labāk!

Mēs piedāvājam izmeklētas tējas, kuru kvalitāti nodrošina plašais tēju izpētes un degustācijas process. Esam zinoši tējas garšu pasaulē un vēlamies sniegt Jums vislabāko. Sniedziet saviem klientiem to pašu!

As an Art of Tea Wholesale Customer You Get:

Wide Selection

We offer a generous variety of products including award-winning loose leaf tea, iced tea, bagged tea, and gourmet teaware.

Low Minimums

You have the option to order only samples with us for your first order. We offer a low $75 minimum for wholesale orders.

Education & Training

We provide ongoing training and tasting notes to our partners so they can better serve their customers.

Menu Development

We work closely with our partners to create tea offerings that complement their menus and delight their customers.

Discount Pricing

We only offer premium teas, tisanes, and blends at reasonable costs. We also offer bulk discounts.

Great Service

We only offer premium teas, tisanes, and blends at reasonable costs. We also offer bulk discounts.

Product Reviews

Share your feedback with the community.

ART OF TEA:

Radīšanas process:

Katra no ART OF TEA tējām ir izveidota no tējas ekspertu izmeklētām sastāvdaļām, kuru garšas un smaržas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Katra sastāvdaļa ir izmeklētu, lai papildinātu tējas garšu buķeti, saglabājot to klasisku, taču ne vienmuļu. Katra tējas lapa, zieds vai auglis ir novākts pareizajā laikā un rūpīgi sagatavots, lai sniegtu visaugstāko tējas baudījumu.

 

Tējas radīšana ir radošs process, gandrīz vai māksla, kurā nepieciešamas gan zināšanas, gan radošums. Mūsu eksperti iepazīst tējas garšu nianses un veido tējas sajaukumus, kas ir harmoniski un papildinoši. Sniedziet saviem klientiem labāko, ko var sniegt tēja – harmoniju un baudu.

KONTAKTI

Pierakstīties jaunumiem

SAŅEM SPECIĀLOS PIEDĀVĀJUMUS UN 10% ATLAIDI PIRMAJĀ PASŪTĪJUMĀ!

Vairumtirdzniecības reģistrācijas veidlapa